Oferta mieszkań wykończonych „pod klucz” przez developera

Opublikowano dnia Paź 13 2015 - 7:30pm przez Paweł Pietrzak

Przedmieścia mają wiele do zaoferowania. Warto przyjrzeć się ofercie deweloperów, którzy budują wokół miast, dosłowniew zasięgu ręki, a już na pewno w zasięgu linii  autobusowej. Gdy zmęczeni wychodzimy z biurowców w śródmieściu, chętnie wracamy – nawet pokonując spore odległości – do swojego zacisza. Kącika, gdzie można swobodnie wypocząć wraz z rodziną. Tym bardziej, że forma dojazdu jest teraz coraz bardziej urozmaicona i różnorodna. To tramwaj, autobus, podmiejska kolejka. Nową formą są wspólne sąsiedzkie podwożenia.

Formy zamieszkania na podmiejskich osiedlach

Podmiejskie osiedla oferują mieszkania, segmenty, bliźniaki – zależnie od zasobności portfela, potrzeb i marzeń. Nowe mieszkania na sprzedaż są nie tylko w atrakcyjnych cenach, mają również atrakcyjne, nowoczesne wykończenie. Jeśli tylko jest takie wymaganie kupującego. Dużym udogodnieniem dla wielu z nas, zapracowanych, nieznających się na remontach i naprawach, jest możliwość wykończenia mieszkaniaprzez dewelopera.Na życzenie klienta nowe mieszkania na sprzedaż mogą zostać wykończone przez dewelopera włącznie z pełnym wyposażeniem łazienki, kuchni.

Materiały budowlane użyte do budowy mieszkań

Wybór materiałów, z których zostanie zrealizowane zamówienie jest dowolny i tak naprawdę jest jedynie kwestią ceny.  Jednak sposób oddania mieszkania do użytku jest formą otwartą. Może to być wykończenie pod klucz, ale jednak nie jest to konieczne. Według indywidualnych życzeń mieszkania można zaaranżować w sposób samodzielny, włącznie z zagospodarowaniem balkonu.

Nowe mieszkania na sprzedaż są dostępne na przedpłaty w różnych kwotach. Ich wysokość zależy od formy realizacji płatności. Czy mieszkanie jest kupowane w kredycie, czy  też za gotówkę. W pierwszym etapie inwestycji istnieje możliwość negocjowania cen. Nowe mieszkania na sprzedaż są zaprojektowane w nowoczesny sposób. Ważne jest też czy decydujemy się od razu na zakup miejsca postojowego lub garażowego, czy też zrealizujemy to z czasem. Cena za metr mieszkania jest niższa, jeśli jego metraż jest wiekszy. Najdroższe są mieszkania te niewielkie.

Osoby zainteresowane głębiej tematyką mogą zapoznać się z ofertą mieszkań.

Dodaj komentarz